Onze school wint interscolair zaalvoetbaltornooi stad Antwerpen!

NieuwsReacties uitgeschakeld voor Onze school wint interscolair zaalvoetbaltornooi stad Antwerpen!

Met deelname van 23 scholen en een finale als voormatch voor FTA-Charleroi op vrijdag 25 maart op het Rooi in Berchem was dit beslist een heel prestigieus tornooi. Nadat ze zich kwalificeerden voor de finale gaven onze jongens het Xaveriuscollege partij. Het werd een thriller. Bij de rust stond het 2-2. In de tweede helft leek KAD het laken naar zich toe te trekken. Onze jongens liepen uit tot 5-2. Ook Xaverius had een goed team, ze slaagden erin tot 6-6 terug te komen. Strafschoppen moesten beslissen. Wij misten geen enkele penalty en onze doelman Michael Haro Suarez stopte een strafschop! Kampioen dus. Na onze meisjes ook onze jongens aan de top. Proficiat aan: Dries, Brian, Anas, Ilias, Achraf, Michael, Stwively, Ilyas, Anouar en hun coaches Omar en Hicham. En een dankjewel aan mijnheer Hugues en mijnheer David voor de begeleiding.

Comments are closed.